Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Представниця ОПУ звинуватила ветеранів АТО, що це вони почали війну

Автор:

|

Вересень 18, 2019

|

Рубрика:

Представниця ОПУ звинуватила ветеранів АТО, що це вони почали війну
Ганна Коваленко

Ганна Коваленко, заступниця керівника Офісу президента України (ОПУ) заявила, що війна на Донбасі почалася «через проведення антитерористичної операції (АТО)». Про це повідомив юрист Андрій Чудовський, розмістивши у Facebook відео з мітинґу ветеранів АТО і тимчасово переміщених осіб під стінами ОПУ. Чиновниця затіяла суперечку з учасниками протесту, котрі вимагали збільшення державного фінансування потреб учасників бойових дій і вимушених переселенців. На запитання учасника мітинґу, через кого почалася війна, дівчина відповіла: «Чому не через вас? Через вас». Після чого стала вимагати, щоб її не знімали на камеру.
Парламентська фракція «Європейська солідарність» уже висловила обурення словами п. Коваленко. «Команда «Європейської солідарності» засуджує будь-які спроби зняти відповідальність із Росії та Путіна за тривалу збройну аґресію проти нашої держави. Українська дипломатія надала неспростовні докази перебування російських військ і зброї на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей, чим забезпечила системний санкційний тиск на аґресора», — повідомила пресслужба цієї політичної сили.
Там наголосили, що звинувачення на адресу українських армійців у розв’язанні війни — це удар по міжнародній підтримці та довірі до держави з боку західних союзників. «Особливо насторожує, що такі звинувачення на адресу ветеранів прозвучали від експертки з питань оборони та безпеки, що може відображати реальне ставлення всього ОПУ до захисників та їхніх потреб. При цьому чинний президент Зеленський уникає публічно називати Російську Федерацію (РФ) аґресором, Путіна — ворогом, а російські війська — окупаційними», — йдеться в заяві.
«Вимагаємо від влади продовжувати чітку політику зміцнення армії, соціального захисту і поваги до всіх військовослужбовців і ветеранів. Окремо вимагаємо публічних вибачень перед ветеранами, а від президента — звільнення Ганни Коваленко за її неприпустимі висловлювання», — резюмували народні депутати.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply