Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Посольство України потролило РФ через фото фортеці

Автор:

|

Березень 13, 2021

|

Рубрика:

Посольство України потролило РФ через фото фортеці
Присвоєна фортеця

Посольство РФ у Великій Британії у власному Twitter оприлюднило світлину з окупованого Криму. На ній зображена фортеця Єні-Кале, розташована неподалік від тимчасово окупованого міста Керч. При цьому дипломати країни-аґресорки позначили браму як «російську».
На відповідний допис уже відреагували в Посольстві України у Лондоні. Українські дипломати саркастично зауважили: «Може, опублікуєте світлини зі своєї території? Ми знаємо, що вона — найбільша в світі. Чи вам довелося перемістити всіх гарних фотографів до окупованого Криму?» — написали вони у Twitter.
Як писав «Міст», аби росіяни не забували, кому насправді належить Кримський півострів, біля посольства РФ у Києві нещодавно встановили промовистий білборд. Служба безпеки України (СБУ) лагідно нагадала відвідувачам посольства країни-агресорки, що Крим — це Україна.
Відповідний саркастичний тон у соціальних мережах дипломатів воюючих країн — уже добра традиція. 2018-го працівники Посольства України у Великій Британії дотепно відповіли кремлівському пропаґандисту Ґрему Філіпсу. Той тоді подав до дипломатичної установи запит, маючи на меті провести інтерв’ю з послом Наталією Галібаренко. Натомість йому запропонували зробити це в Києві, у приміщенні СБУ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply