Новини для українців всього свту

Wednesday, Jul. 28, 2021

Понад 2600 українських військовослужбовців загинуло з початку збройної агресії РФ проти України

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Понад 2600 українських військовослужбовців загинуло з початку збройної агресії РФ проти України

main

Такі дані наведені в заяві Міністерства закордонних справ України щодо виконання Мінських домовленостей, розміщеному на офіційному сайті відомства.

«З моменту початку агресії загинуло понад 2600 українських військовослужбовців і більше 9000 було поранено», – йдеться в заяві.

Представники зовнішньополітичного відомства також нагадали, що тільки за два місяці 2016 року українські позиції були обстріляні більше 2500 разів, в результаті чого 12 військовослужбовців загинули і понад 150 отримали поранення.

За словами представника України в ООН Володимира Єльченка, Росія за два роки агресії сформувала на Донбасі 40-тисячну армію, оснастивши її сучасним озброєнням. При цьому нагадується, що Росія не виконала жодного зі своїх зобов’язань у відповідності з Мінськими угодами.

“Росія і контрольовані нею бойовики продовжують військові провокації, в тому числі із застосуванням зброї, яку повинні були відвести під контролем і моніторингом ОБСЄ. Використовуються реактивні системи залпового вогню, самохідна артилерія, міномети калібру 82 і 120 міліметрів. Російські війська в Донбасі безперешкодно продовжують здійснювати ротацію, тренування і постачання через неконтрольовані ділянки державного кордону”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, 20 лютого 2014 року Російська Федерація розпочала збройну агресію проти України, окупувавши Автономну Республіку Крим і місто Севастополь. Сьогодні ця агресія триває на Донбасі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply