Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Половина українців — проти дистанційного навчання через коронавірус

Автор:

|

Серпень 18, 2020

|

Рубрика:

Половина українців — проти дистанційного навчання через коронавірус

Близько половини українців неґативно ставляться до запровадження дистанційної освіти у зв’язку з пандемією. Підтримали цей крок 32 % громадян. Такими є результати дослідження соціологічної служби Центру Разумкова спільно з Фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва.
Найістотнішими проблемами, з якими стикнулися люди в Україні у зв’язку із переходом на дистанційне навчання, є зниження рівня успішності дітей (26%); брак уваги учителів до потреб дітей під час навчання (22 %); технічні проблеми: погана якість Інтернету (21 %) або відсутність пристроїв для віртуального навчання (19 %). Про брак технічних засобів зазначають близько 20-30 % громадян у невеликих містах (до 100 тис. мешканців).
На думку більшості українців, за якість освіти та підготовки шкіл до роботи в умовах пандемії за якість освіти та підготовки шкіл до роботи в умовах пандемії відповідає МОН. 11% вважають, що відповідальність за цей процес — на президентові України. Категорично неґативних оцінок найбільше у південному (29 %) і східному (28 %) реґіонах.
Також 67 % українців підтримують систему вступу до ЗВО за результатами ЗНО. Не підтримують її лише 14 %. «Щодо причин такої підтримки, близько 70 % громадян погоджуються, що ЗНО поставило усіх абітурієнтів у рівні умови, також близько 60 % кажуть, що ЗНО дозволило зменшити рівень корупції при вступі до ЗВО. Така думка переважає в усіх реґіонах, хоча у східному та південному реґіонах близько 28 % не вважають, що ЗНО дозволило зменшити рівень корупції», — йдеться у дослідженні.

Андрій Стець, Zaxid.net

До слова
Сполученими Штатами прокотилася хвиля вчительських мітингів. Освітяни просять навчатися дистанційно і не відкривати школи у вересні. Найбільше людей зібралось у Чикаґо та Нью-Йорку. Освітяни кажуть, що з огляду на епідемічну ситуацію у США, повертатися до звичного режиму навчання може бути небезпечно. До того ж профспілки вчителів вимагають, аби влада американських мегаполісів забезпечила учнів і педагогів швидкісним Інтернетом і технічними засобами для дистанційних уроків.
Як повідомляв «Міст», Україна до дистанційного навчання не готова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply