Новини для українців всього свту

Thursday, May. 26, 2022

Переселенців годуватиме продовольча програма ООН

Автор:

|

Травень 12, 2022

|

Рубрика:

Переселенців годуватиме продовольча програма ООН
Модульне містечко у Львові

У трьох районах Львова облаштують тимчасові містечка, в яких поселять близько тисячі переселенців. Насамперед, це студенти, жінки та діти. Допомогу з харчуванням для цих людей надасть всесвітня продовольча програма Організації Об’єднаних Націй (ООН). Андрій Садовий і Девід Бізлі, виконавчий директор Всесвітньої продовольчої програми, провели зустріч, на якій домовилися про таке рішення. «Важливо, що харчі для приготування їжі купуватимуть у місцевих виробників. Таким чином зможемо підтримати локальний бізнес», — зазначив мер Львова.
Також Всесвітня продовольча програма ООН платитиме переселенцям, які потребують додаткового захисту, по 2,2 грн щомісяця на кожного члена родини впродовж одного кварталу. Цими виплатами планують охопити близько 700 тис. внутрішньо переміщених осіб.
Нагадаємо, перше містечко для переселенців у Львові облаштували у Стрийському парку, друге — на Сихові. Там оселили студентів, які переїхали до Львова з різних міст. Ще одне тимчасове містечко для переселенців на 120 модульних будиночків готують на вул. Пулюя. Облаштувати будинки, обставити їх меблями, обладнати санвузлами допоміг уряд Польщі.
Як повідомляв «Міст», Оззі поселив у себе українських біженців.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online