Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 19, 2022

Перепис населення в Україні допоможе провести Apple

Автор:

|

Грудень 09, 2021

|

Рубрика:

Перепис населення в Україні допоможе провести Apple

В Україні перепис населення проведуть із використанням технологій американської корпорації Apple. Про це повідомив Михайло Федоров, міністр цифрової трансформації України. За його словами, використання таких технологій передбачає меморандум, який його відомство підписало з компанією Apple під час візиту до Києва Марка Леннона, її директора зі взаємодії з органами державної влади країн та реґіонів.
«Україна стане другою країною у світі після США, яка проведе перепис населення у співпраці з Apple. Корпорація надасть нам підтримку в розробці та визначенні пріоритетних проєктів, спрямованих на скорочення паперових транзакцій, економію часу персоналу та покращення досвіду роботи громадян і державних службовців», — запевнив урядовець.
Крім технологій для проведення перепису населення, який планують провести в 2022-2023 рр., меморандум між Міністерством цифрової трансформації й компанією Apple передбачає співпрацю в: проєктах, пов’язаних із переходом до режиму «без паперу»; розвитку застосунку «Дія» для платформи iOS; ініціативах із цифрової грамотності; залученні цифрових технологій у сфері охорони здоров’я.
Станом на жовтень ц. р. чисельність населення України становила 41 319,8 тис. осіб. Останній перепис населення в Україні проводили 2001-го. Тоді загальна кількість населення становила 48 млн 457 тис. осіб.
Однак більшість опитаних українців (65,9 %) неґативно ставляться до можливого запровадження дистанційного голосування через Інтернет, позитивно — 29%. Про це свідчать результати всеукраїнського опитування громадської думки, проведеного КМІС. Водночас 5,1 % респондентів не змогли або взагалі відмовилися відповідати на це запитання. Як показало опитування, найбільше тих, хто проти дистанційного голосування, — серед респондентів, яким понад 60 років (76,8 %), а найменше опонентів такого формату голосування — серед респондентів віком 18-29 років (54,5 %).
Як повідомляв «Міст», світ засудив перепис населення в Криму.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online