Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 12, 2021

Перехід дистанційну форму навчання в школах спростували

Автор:

|

Липень 09, 2020

|

Рубрика:

Перехід дистанційну форму навчання в школах спростували

У Міністерстві освіти та науки (МОН) України спростували інформацію, що з 1 вересня ц. р. учні переходять на дистанційну форму навчання. «Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатись за парти 1 вересня, прийматимуть на основі епідеміологічної ситуації й не раніше серпня, ближче до старту навчального року. Наразі МОН готується до нового навчального року. Зокрема, спільно з головним санітарний лікарем готуємо вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії — щодо правил дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо» — зазначила пресслужба відомства.
Міністерство також систематизує досвід освітнього процесу з використанням дистанційних технологій під час карантину в березні-травні ц. р. й оновлює законодавство, щоб учням, учителям і директорам було зрозуміло, як працювати під час карантину та в умовах пандемії.
Зокрема, це стосується Положення про дистанційну форму здобуття загальної середньої освіти, проєкт якого запропонували для громадського обговорення. Документ має на меті врегулювати особливості дистанційного навчання саме в закладах загальної середньої освіти, зокрема, на основі досвіду, отриманого під час дистанційного навчання на карантині наприкінці 2019/2020 навчального року.
«Положення про дистанційне навчання затверджене ще 2013-го. І вимушений перехід на дистанційний формат під час пандемії Covid-19 показав нам слабкі місця у шкільній освіті. Тому зараз працюємо над тим, щоб дистанційна освіта відповідала реальним потребам і можливостям учнів і педагогів. Це стосується організації освітнього процесу, розвитку вчителів і, найголовніше, технічних можливостей учнів та педагогів», — додали в пресслужбі.
Як повідомляв «Міст», наразі показ «Всеукраїнської школи он-лайн» завершили.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply