Новини для українців всього свту

Friday, Jun. 18, 2021

Пам’ятний знак українському скаутському руху

Автор:

|

Травень 04, 2012

|

Рубрика:

Пам’ятний знак українському скаутському руху

Пам’ятний знак «100 років українському скаутському руху» було врочисто відкрито 29 квітня в Корсунь-Шевченківському районі Черкаської області. «Український скаутинґ із його багатою історією й традиціями заслуговує на те, щоби пам’ятна дата його ювілею була увічненою в камені. Через роки нові покоління українських скаутів, вивчаючи на цих славетних землях історію перемог наших предків XVII —  XX ст., зможуть відчути й свою причетність до неї», — сказав Максим Громов, скаут-майстер первинної організації «Плай» Київської міської організації «Національна організація скаутів України», коштом якої й було споруджено пам’ятник.

Цей пам’ятний знак став першим в Україні та світі: його встановлено в рамках Всеукраїнського скаутського форуму до відзначення 100-річчя українського скаутського руху, який 28 квітня — 2 травня ц.р. проходить на черкаській землі. «Місце його встановлення вибрано невипадково, адже на цьому мальовничому березі річки Рось уже понад 20 років проходять різноманітні скаутські заходи», — повідомили в організації скаутів.

У церемонії взяли участь С. Глущенко, заступник голови Державної служби молоді та спорту України, члени Скаутського комітету Євразії Всесвітньої організації скаутського руху, представники місцевої влади та Світового скаутського бюро, скаути з України, Азербайджану, Вірменії, Білорусі, Грузії, Казахстану, Литви, Польщі, Росії, Чорногорії й інших країн.

 Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply