Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Охлобистін отримав псевдонагороду “почесного добровольця Донбасу” від самопроголошеної республіки

Автор:

|

Березень 04, 2016

|

Рубрика:

Охлобистін отримав псевдонагороду “почесного добровольця Донбасу” від самопроголошеної республіки

main

Скандальному акторові вручили гуманітарний знак за його “внесок у розвиток культурних зв’язків між Росією та “ДНР”.

Тепер Іван Охлобистін є власником нагороди “Доброволець Донбасу”, про що повідомили у «Союзі добровольців Донбасу».

Відзначається, що даний гуманітарний знак “Доброволець Донбасу” йому було видано на творчому вечорі Охлобистіна в МГТУ імені Баумана.

Під час даного дійства також відбулась демонстрація фільму “Ієрей-сан. Сповідь самурая”, в якому Охлобистін зіграв одну із головних ролей.

Також слід пригадати, що раніше артист Іван Охлобистін та музиканти Гарік Сукачов і Олександр Скляр, спільно з московськими рок-музикантами, присвятили пісню “Давай закурим, товарищ, по одной” не аби кому, а “жителям Донецька, котрих обстрілюють війська київських сатаністів у церковне свято Хрещення Господнього”, – саме так підписано це відео на каналі YouTube.

Нагадаємо, що Охлобистін, який відомий своїми ролями у фільмах “Даун Хаус”, “Цар”, “Мій хлопець – ангел” і за серіалом “Інтерни”, в минулому році був внесений до чорного списку СБУ, як людина, що представляє загрозу національній безпеці України. Причиною такого рішення СБУ послужила його активна підтримка відлучення Криму та переходу півострова до складу Росії а також підтримка ополченців Донбасу.

Окрім Охлобистіна у цьому списку числяться: Йосип Кобзон, Олег Газманов, Михайло Пореченков, Михайло Боярський, Микола Расторгуєв, Григорій Лепс, Сергій Безруков та Жерар Депардьє.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply