Новини для українців всього свту

Friday, Feb. 3, 2023

Одеські чиновники знялися у кліпі з прихильниками окупації Криму

Автор:

|

Вересень 21, 2021

|

Рубрика:

Одеські чиновники знялися у кліпі з прихильниками окупації Криму
Геннадій Труханов

Міський голова Одеси Геннадій Труханов, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький і депутат міської ради від «Слуги народу» Олег Філімонов знялись у кліпі разом із російськими артистами Юрієм Стояновим і Нонною Гришаєвою, яким заборонений в’їзд до України за підтримку окупації АРК.
Спільний кліп на пісню Леоніда Утьосова «У Чорного моря» зняли до Дня міста. А місцевий активіст Дем’ян Ганул зазначив, що ролик, на якому Труханов, Гриневецький і Філімонов співають цю пісню, ввімкнули під час святкування дня міста на Потьомкінських сходах.
Гришаєва народилася в Одесі, а Стоянов — уродженець колишнього Тарутинського району, але свою кар’єру вони зробили в РФ і давно живуть у Москві. Юрій Стоянов підтримував окупацію Криму і навіть знявся в фільмі «Кримський міст» про «возз’єднання» півострова з РФ, який 2018 року за державні гроші зняла сім’я путінських пропаґандистів Маргарита Симонян і Тигран Кеосаян. Нона Гришаєва постійно відвідує окупований півострів, також проводила майстер-класи у окупованій російськими бойовиками Горлівці. Вона заявляє, що ніякої аґресії РФ проти України немає.
Як повідомляв «Міст», Геннадій Труханов повернути в Одесу проспект Жукова.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply