Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

ОБСЄ: ситуація на Донбасі значно погіршилася

Автор:

|

Березень 02, 2016

|

Рубрика:

ОБСЄ: ситуація на Донбасі значно погіршилася

main

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ зафіксувала значне загострення ситуації на Донбасі. Відповідний звіт був представлений 29 лютого. В ньому зазначається, що 28 лютого спостерігачі перебували у центрі Донецька, де зафіксували 95 вибухів з західної сторони від їх місця розміщення. При цьому на наступний день на центральному залізничному вокзалі Донецька було зафіксовано більше 170 вибухів.

ОБСЄ вважає, що використовувалася артилерія і міномети. Також було зафіксовано сотні пострілів з легких і важких кулеметів, 30-міліметрових гармат і автоматичних гранатометів. Вогонь вівся на відстані від 500 м до 10 км з боку півдня, заходу, півдня, півночі, північного заходу і північного сходу від місця перебування спостерігачів.

28-29 лютого під час перебування в контрольованому урядом України Світлодарську, спостерігачі ОБСЄ зафіксували біля 50 невизначених вибухів і 50 одиночних пострілів з вогнепальної зброї на відстані 4 км в напрямку південного сходу від своїх позицій.

В окупованому Дебальцево спостерігачі 29 лютого зафіксували 10 невизначених вибухів в 8 км з боку північного заходу. В околицях контрольованого бойовиками “ДНР” селища Зайцево, місія за дві години зафіксувала понад 50 невизначених вибухів і інтенсивний вогонь з мінометів, артилерії і вогнепальної зброї.

Порушення режиму припинення вогню також були зафіксовані в контрольованій бойовиками “ДНР” Олександрівці, в Петровському районі Донецька та в Мар’їнці.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply