Новини для українців всього свту

Friday, May. 7, 2021

Новий голова СЗР має медаль ФСБ

Автор:

|

Червень 12, 2019

|

Рубрика:

Новий голова СЗР має медаль ФСБ

Владислав Бухарєв

Президент України не перестає дивувати своїми дивними призначеннями на відповідальні посади. Суспільство ще не встигло оговтатися від того, заступником голови Служби безпеки України (СБУ) став Іван Баканов, приятель Володимира Зеленського, котрий ніколи не перебував на військовій службі. Для того, щоб він зміг зайняти цю посаду, партнерові глави держави по студії «Квартал 95» присвоїли чин лейтенанта. Таким чином уперше за всю історію СБУ на генеральську посаду потрапив новоспечений молодший офіцер без жодного досвіду.
А 11 червня президент призначив Владислава Бухарєва новим головою Служби зовнішньої розвідки України (СЗР). З грудня 2007-го по березень 2010 року він займав посаду першого заступника голови Державної податкової адміністрації України. У березні 2014-го Олександр Турчинов, тодішній виконувач обов’язки президента України, призначив п. Бухарєва першим заступником голови СБУ. Того ж 2014 року він став народним депутатом.
Але найцікавіше те, що Владислав Бухарєв нагороджений медаллю Федеральної служби безпеки РФ «За бойову співдружність». Цим він сам хизувався у Facebook 2014-го. Тоді функціонер опублікував свою агітаційну листівку, в якій була вказана інформація про цю нагороду. У соціальній мережі тепер жартують, що Москві більше немає потреби засилати в Україну шпигунів — вони усе отримають «із перших рук».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply