Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Незрячий бандурист заробив кошти для безпритульної собаки

Автор:

|

Травень 10, 2018

|

Рубрика:

Незрячий бандурист заробив кошти для безпритульної собаки

Цю історію не можна переповідати без захоплення головним її героєм — незрячим школярем-бандуристом Остапом Нестеровським. Хоча доля жорстоко обійшлася з хлопчиком, він знайшов у собі сили допомогти іншому страднику — собаці Оленці, яка не має господаря, а тому змушена перебувати у притулку для тварин.
У Львівському комунальному підприємстві (ЛКП) «Лев», куди доставляють безпритульних собак, кішок, на кошти міськради утримують тварин 15 днів. Якщо знайдеться добра душа, яка опікувалася б ними, чотирилапих віддають їм. Іноді можуть потримати звірів і довше, якщо є вільні місця та кошти на їхнє утримання. Інакше вакциновану, стерилізовану, оброблену від паразитів тваринку випускають на волю. А там як уже складеться.
Схожа історія і в собачки Оленки. Коштів на її наднормове утримання не було, тож знову могла опинитися на вулиці. Дізнавшись про це, юний музикант Остап Нестеровський (він зовсім не бачить, носить очні протези) вирішив заробити кошти для Оленки своїм співом. Разом із мамою вийшов на одну з вуличок біля Площі Ринок у Львові, узяв бандуру і став співати. Перехожі, прочитавши від руки написану табличку, де було пояснено мету вуличного концерту, розчулювалися вчинком юного добродійника, не вагаючись витягали з гаманця гроші.
За якусь годину юний музикант назбирав 1,2 тис. грн. «Виступити на вулиці — ініціатива самого Остапа, — розповіла Ірина Нестеровська, матів хлопчика. — Люди хвалили сина за те, що має шляхетну мету, підбадьорювали його. Коли пальчики мерзли, зупинявся, грівся, пив чай, а потім знову брав до рук бандуру».
Після концерту Остап разом із журналістами поїхав до ЛКП «Лев». Там йому розповіли про цей притулок, провели екскурсію. Хлопчик гладив собачку Оленку, узяв її на повідець і прогулявся. Зароблені співом кошти допомогли їй ще кілька тижнів пробути в «інтернаті».
Остап із молодшим братиком узяв би собачку додому, але там немає змоги утримувати її. Остап вірить, що знайдуться небайдужі люди, які візьмуть Оленку на виховання.

Іван Фаріон, «Високий Замок»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply