Новини для українців всього свту

Saturday, Nov. 27, 2021

Незаконно вивели майже 100 мільярдів!

Автор:

|

Грудень 22, 2011

|

Рубрика:

Незаконно вивели  майже 100 мільярдів!

За десять останніх років з України бу­ло незаконно виведено 95,8 млрд USD. Про це свідчать дані дослідження Світового фінансового співтовариства (GFI), вашинґтонської дослідницької та правозахисної організації. Тільки 2009 року з України було виведено 9,8 млрд USD.

Згідно з даними дослідження, країни, що розвиваються, утратили 903 млрд USD через незаконні фінансові потоки 2009-го, незважаючи на масовий спад в економічній діяльності, який відбувся на світових ринках наприкінці 2008 року. Загалом, за даними дослідження «Незаконних фінансових потоків із країн за десятиліття до 2009 року», держави, що розвиваються, утратили 8 440 млрд USD протягом десятиліття.

«Це — приголомшливо велика сума, тоді як країни, що розвиваються, і розвинені країни насилу зводять кінці з кінцями, — заявив Раймонд Бейкер, директор GFI. — Ця доповідь має стати тривожним сиґналом для світових лідерів стосовно того, що багато ще належить зробити для вирішення цих шкідливих відтоків».

Зазначимо, що з України відбувається відтік не тільки фінансового капіталу, а й інтелектуального. Українська держава стала стабільним донором розумових ресурсів для Європи та світу. Загалом за останнє десятиліття з України виїхали 154 доктори наук і близько 550 кандидатів наук.

 

 Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply