Новини для українців всього свту

Sunday, May. 16, 2021

Невідомі роботи Шевченка

Автор:

|

Жовтень 04, 2012

|

Рубрика:

Невідомі роботи Шевченка

Росія передала Україні копії унікальних, раніше невідомих документів, пов’язаних із життям і творчістю Тараса Шевченка. Документи передав прем’єр-міністру України Миколі Азарову Костянтин Косачов, керівник Федеральної аґенції у справах Співдружності Незалежних Держав (СНД), співвітчизників, що проживають за кордоном, і з питань міжнародної гуманітарної співпраці. Це, зокрема, — вірші Кобзаря російською мовою, копії його малюнків.

«Шевченко — великий поет, який творив як українською, так і російською мовами. Його спадщина — унікальна й однаково цінна для наших народів», — зазначив п. Косачов.

Своєю чергою, п. Азаров додав, що «творчість Шевченка, як і багато іншої спільної культурної спадщини українського та російського народів, об’єднує наші країни». Він наголосив, що Україна зацікавлена в спільній підготовці до святкування ювілею Кобзаря, і висловив упевненість, що й Росія, і країни СНД візьмуть участь у відзначенні 200-річчя від дня народження Т. Шевченка. Косачов запропонував під час підготовки до ювілею сприяння в організації виставок, присвячених творчості Кобзаря, до яких можливо залучити архівні документи, наявні в Росії.

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply