Новини для українців всього свту

Saturday, Dec. 4, 2021

Нелегал три місяці ховався в львівському ТРЦ

Автор:

|

Жовтень 22, 2021

|

Рубрика:

Нелегал три місяці ховався в львівському ТРЦ
Іспанець-нелегал

Незаконний міґрант із Іспанії переховувався від правоохоронців у львівському торгово-розважальному центрі (ТРЦ) King Cross Leopolis. Спершу він жив на підземному паркувальному майданчику, а коли позимніло, «переїхав» досередини.
Як повідомили у прес-службі Державної міґраційної служби (ДМС), ще у червні ц. р. її Закарпатське відділення прийняло рішення про примусове повернення чоловіка до Іспанії, адже він прибув в Україну поза пунктом пропуску, тобто нелегально. Мета його приїзду в Україну досі невідома.
44-річний іспанець вирішив не повертатись додому, натомість утік до Львова й оселився у ТРЦ King Cross Leopolis. «Розповідає: перше, що впало йому в вічі — це великий торговий центр, де він і вирішив заночувати», — розповіли у ДМС.
Станіслав Кирилов, який часто буває у ТРЦ, поділився, що часто бачив іноземця протягом літа. «Вперше його помітив десь у липні. Чоловік спокійно, невимушено сидів, ні до кого не чіплявся, не жебракував. Бачив його на першому і на другому поверхах. Він доволі високий на зріст, смаглявий і достатньо стильно виглядав. Я помітив, що він завжди був чистий. Кілька разів сидів у чорних окулярах, слухав музику, щось переглядав у телефоні», — розповів львів’янин.
Поліціяни разом з працівниками міґраційної служби склали на нього адміністративний протокол і перевезли до Волинського пункту тимчасового тримання іноземців, звідки його мають відправити на батьківщину.
Як повідомляв «Міст», українки нелегально працевлаштовуються в Німеччині.

Катерина Родак, Zaxid.net

About Author

Meest-Online