Новини для українців всього свту

Sunday, Jun. 20, 2021

Не допустити прийняття Закону «Про засади державної мовної політики»!

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Не допустити прийняття Закону «Про засади державної мовної політики»!

Організація українських націоналістів (бандерівців) закликає громадян України чинити опір законопроекту «Про засади державної мовної політики» авторства Ківалова—Колесниченка, яким значно розширюються права російської мови. Про це йдеться в заяві Проводу ОУН(б). Націоналісти наголосили, що схвалення цього нормативно-правового акта призведе до того, що українська мова де-факто перестане бути єдиною державною, натомість ці функції отримає російська, вага якої в низці областей України буде за статусом вищою від державної, що є неприпустимим для цивілізованої країни.

«Цей проект закону становить загрозу для національної безпеки, адже домінування російської мови на території України тільки сприятиме втягненню нашої держави в сумнівні геополітичні проекти, створені Кремлем для перетворення України на колонію Росії, а український народ — на рабів путінської кліки», — ідеться в заяві Проводу ОУН(б). Намагання будь що проштовхнути законопроект націоналісти пояснюють прагненням із боку Януковича та його команди підкупити свій базовий електорат на Сході України перед виборами, оскільки ані в економіці, ані в соціальній сфері ця влада нічого не спроможна запропонувати людям.

Також Організація українських націоналістів (бандерівців) уважає, що Закон «Про засади державної мовної політики» повинен захищати українську мову, популяризувати її в середо­вищі, де нею менше користуються, створювати преференції та пільги для україномовної преси, книг і кінопродукції. ОУН(б) закликає всі державницькі сили (партії, громадські організації, просто небайдужих громадян) стати на захист української мови як єдиної державної та не допустити схвалення цього документа.

Українська інформаційна служба

 

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply