Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 9, 2022

Національна поліція України підтвердила можливість платного супроводу російських фур

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Національна поліція України підтвердила можливість платного супроводу російських фур

main

Національна поліція України супроводжує транспортні засоби на платній основі. З 26 лютого вже надійшло 19 відповідних заявок від російських перевізників. Таку інформацію надав начальник департаменту комунікацій національної поліції Ярослав Тракало.

«Національна поліція дійсно надає послуги супроводження транспортних засобів по території України. Але ця послуга надається виключно після подання відповідної заявки на добровільній основі і є платною. Заявник має право оформити таку заявку в 17 пунктах пропуску, сплативши, відповідно, через термінал або банківську установу», — підтвердив Тракало.

За його словами, коли заявник оплачує таку послугу і підписує відповідний договір, співробітники національної поліції супроводжують транспортні засоби заявника по 37 транснаціональним коридорам. З їх картою можна ознайомитися на сайті департаменту.

При цьому Ярослав Тракало зазначив, що мова йде не тільки про супровід російських фур. «До нас може звернутися будь-який громадянин будь-якої держави для надання послуг супроводу», — пояснив Тракало.

Він поінформував журналістів, що з 26 лютого від російських вантажоперевізників вже надійшло 19 заявок на послугу супроводу.

На питання, куди слід подавати заявку, чиновник відповів, що достатньо звернутися до працівників пунктів пропуску. Що стосується вартості послуг супроводу, то, за його словами, вона залежить від багатьох факторів, насамперед, від кілометражу.

Раніше МВС України запропонувало супроводжувати російські фури на платній основі.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply