Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 27, 2022

Населення України скорочується скаженими темпами

Автор:

|

Грудень 13, 2021

|

Рубрика:

Населення України скорочується скаженими темпами

Україна опинилася серед країн-лідерів за темпами скорочення населення, яке до 2050 року може зменшитися до 35 млн. Про це йдеться в аналітичній довідці Організації Об’єднаних Націй (ООН) «Демографічні процеси». «Низький коефіцієнт народжуваності, високий рівень смертності та постійне зростання рівня зовнішньої міґрації руйнують людський капітал України, а отже, й основу для сталого розвитку», — пояснюють у документі. В ООН вважають, що недостатній рівень добробуту і відсутність у жінок можливостей поєднувати кар’єру та догляд за дітьми залишається одним із чинників, що заважають українцям мати бажану кількість дітей.
Як зазначили в довідці, поширеність поведінки з високим ступенем ризику та неінфекційні хвороби є одними з основних причин одного з найвищих рівнів смертності в Європі, особливо серед українських чоловіків. Близько третини українців помирає у віці до 65 років. Понад половині цих смертей можна було б запобігти.
За приблизними підрахунками, за межами країни постійно перебуває близько 3 млн українських працівників, й їхня чисельність, ймовірно, лише зростатиме.
Як повідомляв «Міст», перепис населення в Україні допоможе провести Apple.

Вероніка Рой, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply