Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Найкращий ескіз ордена Героїв «Небесної сотні»

Автор:

|

Серпень 07, 2014

|

Рубрика:

Найкращий ескіз ордена Героїв «Небесної сотні»
Переможець конкурсу

Переможець конкурсу

Перше місце в конкурсі на найкращий ескіз ордена Героїв «Небесної сотні» посів авторський колектив львів’ян у складі Тараса Возняка та Костянтина Ковалишина. Друге місце отримав ескіз Олександра Сопова й Алевтини Несіної-Інкової з Києва. Третє місце завоював ескіз іще одного киянина – Олексія Руденка. Про це повідомили в Міністерстві культури України.

Конкурс на найкращий ескіз ордена Героїв «Небесної сотні» тривав з 23 по 28 липня. Загалом на нього було подано 17 проектів від 16 учасників. Участь у конкурсі брали художники з різних областей України — Дніпропетровської, Сумської, Одеської, Івано-Франківської, Чернігівської, Львівської та міста Києва.
Відомство також організує виставку найкращих ескізів нової нагороди, відібраних спеціальною комісією. За перше місце автор ескізу отримає матеріальну винагороду розміром 20 тис. грн., за друге — 15 тис. грн., за третє — 10 тис. грн.
Як писав «Міст», Президент України підписав закон про заснування ордена Героїв «Небесної сотні» як нової державної нагороди. 1 липня ц. р. орден заснувала Верховна Рада. Нагорода присуджуватиметься за громадську мужність, патріотизм, відстоювання конституційних принципів демократії, прав і свобод людини, а також за активну благодійну, гуманістичну, громадську діяльність в Україні та самовіддане служіння українському народові, проявлене під час Революції гідності (листопад 2013-лютий 2014) й інших подій, пов’язаних зі захистом незалежності, суверенітету й територіальної цілісності країни.

Дарина Цвях, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply