Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Надія Савченко готується до сухого голодування

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

Надія Савченко готується до сухого голодування

i

Українська льотчиця Надія Савченко, яку незаконно утримують у російській в’язниці, збирається оголосити сухе голодування.

Про це журналістам розповіла її сестра Віра, стурбована тим, що таке рішення може ще більше підірвати здоров’я Надії. За словами жінки, до такої форми протесту її сестра готова вдатися в тому випадку, якщо після вироку російського суду її не екстрадують в Україну.

«Надія і так вже голодує вже більше 60 днів, а якщо через десять днів після оголошення вироку її не повернуть додому – вона не буде приймати і воду», – повідомила Віра.

Нагадаємо, Надія Савченко знаходиться в полоні з літа 2014 року. ЇЇ захопили луганські бойовики. З Луганської області її вивезли в Росію, де льотчицю звинуватили у причетності до вбивства двох російських журналістів, а також у незаконному перетині російського кордону. Через два дні стане відомо, коли російський суд збирається оголосити вирок громадянці України, народному депутату Надії Савченко в Донецькому суді Ростовської області Росії.

Сама льотчиця та її захисники заперечують звинувачення і заявляють, що на момент загибелі російських журналістів Савченко вже захопили в полон бойовики, які потім примусово переправили її в Росію.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply