Новини для українців всього свту

Monday, Jul. 4, 2022

На окупованому Донбасі російської вакцини не хочуть

Автор:

|

Лютий 22, 2021

|

Рубрика:

На окупованому Донбасі російської вакцини не хочуть
Російська вакцина

На окупованих територіях Донецької та Луганської областей стартувала вакцинація населення від коронавірусу російською вакциною Sputnik V, проте мешканці від неї відмовляються. Випадки відмов зафіксували у містах Красний Луч, Антрацит і Лутугине. Відмовляються від російського препарату працівники бюджетної сфери — лікарі швидкої допомоги, медичні сестри, члени «Народної міліції», працівники місцевих адміністрацій.
Правозахисники інформують, що кількість людей, які не хочуть робити щеплення за допомогою Sputnik V , зростає. У зв’язку з цим адміністрації установ, де виявили відмови, починає тиснути на своїх працівників.
Зокрема, медичним працівникам погрожують відібрати премії та доплати за роботу з коронавірусними хворими. Також їх не будуть ушпиталювати у разі інфікування Covid-19. За відмову вакцинуватися співробітникам «Народної міліції» погрожують звільненням і відсиланням на передову. Працівникам місцевих адміністрацій загрожує звільнення, або ж невиплата лікарняних у разі зараження коронавірусом.
Натомість Віктор Ляшко, головний санітарний лікар України, заявив, що громадяни з Окремих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО) можуть отримати безкоштовне лікування від коронавірусу Covid-19 на підконтрольній уряду території. За його словами, люди, котрі приїжджають на контрольні пункти в’їзду/виїзду, можуть зробити тести на коронавірус у сервісній зоні. За неґативного тесту ізоляція не потрібна, а інформація про це надійде в додаток «Дій удома». Якщо немає можливості встановити додаток, їх відсилають в обсерватор на 14 днів. «Якщо це (хворобу. — Ред.) виявлять, вони отримуватимуть безкоштовне лікування на території України. Якщо симптоми хвороби не будуть виявлені, громадяни можуть вільно пересуватися по території», — пояснив головний санітарний лікар, а також уточнив, що є можливість не здавати тест на місці, а вирушити в пункт призначення, зазначений в додатку, й уже там здати тест.
Як повідомляв «Міст», Угорщина не купуватиме російську вакцину.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply