Новини для українців всього свту

Monday, May. 16, 2022

На львівських школах з’явились мурали, які намалювали учні

Автор:

|

Січень 18, 2022

|

Рубрика:

На львівських школах з’явились мурали, які намалювали учні
ЗОШ № 65
ЗОШ № 77

На стінах львівських загальноосвітніх шкіл (ЗОШ) № 65 і № 77 намалювали два мурали, які розробили самі ж учні. На фасаді ЗОШ № 77 намалювали Володимира Великого. Це зробили не дарма, адже школа спеціалізується на поглибленому вивченні економіки, а саме Володимир Великий започаткував срібники та злотники. Таку ідею подала школярка Анна Діда, яка сама ж і створила ескіз.
Другий мурал відкрили на стіні ЗОШ № 65. Тут намалювали дівчину з вінком на голові, що уособлює Україну. Обидва ескізи муралів перемогли на загальноміському конкурсі. Їх реалізовували за бюджетні кошти. «Коли до нас підійшли з Pixlab із ідеєю конкурсу шкільних муралів, у нас було одне прохання. Ми хотіли, щоб це було не просто конкурсом, де учні можуть реалізувати свій творчий потенціал, а й навчанням для реалізації свого проєкту завдяки фандрайзингу», — розповіла Іванна Гнідець, спеціалістка сектору виховної роботи та дозвілля Львівського міського управління освіти.
Нагадаємо, що активно малювати мурали у Львові почали 2020-го, аби популяризувати відомих постатей культури та мистецтва, які жили у місті Лева.
Як повідомляв «Міст», у Львові намалювали мурал, присвячений Петрові Франку.

Наталя Дуляба, «Львівський портал»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply