Новини для українців всього свту

Wednesday, Nov. 30, 2022

МОН розробляє варіанти комбінованої форми навчання

Автор:

|

Липень 19, 2020

|

Рубрика:

МОН розробляє варіанти комбінованої форми навчання

Сергій Шкарлет, виконувач обов’язків міністра освіти та науки України, розповів про можливу змішану форму навчання для українських школярів із 1 вересня. На його думку, діти мають ходити до школи, але якщо епідемічна ситуація в країні погіршуватиметься, то частково все одно доведеться навчатися дистанційно.
У Міністерстві освіти та науки (МОН) України зараз розробляють запасні варіанти, зокрема, розмірковують над ймовірною змішаною формою відвідин школи, частково через Інтернет. Також розглядають варіант навчання у дві зміни.
«Не уявляю, яким чином діти можуть піти дистанційно в перший клас. Можливо, якщо ситуація буде загострюватися, то знову буде дистанційний режим. Але першокласники повинні відчути всю соціалізацію в школі. Потрібно напрацювати матеріали не лише безпечності санітарних умов, а ще й умов навчання для того, щоб діти отримували соціалізацію», — заявив п. Шкарлет.
Він також розповів, що спілкувався з величезною кількістю батьків, котрі наполегливо звертають увагу на те, що дистанційна освіта — не зовсім освіта. «Якщо в родині один монітор і троє дітей, у яких уроки одночасно, то як бути? Крім цього, діти, якщо це молодша школа, потребують догляду. А батькам потрібно працювати. Звісно, батьки повинні сидіти з дитиною, але їм треба ще й заробляти на життя. Це величезна соціальна проблема. Якщо в нас буде тільки дистанційне навчання, буде соціальне сирітство», — наголосив урядовець.
Як писав «Міст», навчання у школах в Україні припинилося 12 березня ц. р. Саме тоді в Україні через епідемію коронавірусної хвороби Covid-19 запровадили карантин. У зв’язку з цим Офіс президента запустив проєкт «Всеукраїнська школа он-лайн», у рамках якого уроки зі шкільної програми транслювали на телебаченні, а також на YouTube-каналі МОН. У перші тижні трансляції уроків у них виявили дуже багато помилок.
Свою чергою, Олексій Данилов, секретар Ради з національної безпеки й оборони України, припустив, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

До слова
Кабінет Міністрів України розслідує можливий плагіат з боку Сергія Шкарлета. Про це заявив прем’єр Шмигаль. «Ми проводимо відповідне розслідування. Про плагіат треба говорити тоді, коли є докази, а не тоді, коли є голослівні звинувачення. Треба дочекатися результатів, п. Шкарлет особисто ініціював ці речі, представимо і будемо предметно вести розмову на цю тему», — пообіцяв глава уряду.
Як повідомляв «Міст», раніше перехід дистанційну форму навчання в школах спростували.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply