Новини для українців всього свту

Tuesday, Aug. 16, 2022

МОН репрезентувало оновлену «Всеукраїнську школу онлайн»

Автор:

|

Грудень 25, 2020

|

Рубрика:

МОН репрезентувало оновлену «Всеукраїнську школу онлайн»

Міністерство освіти та науки (МОН) України представило платформу для дистанційного та змішаного навчання для учнів 5-11 класів «Всеукраїнська школа онлайн». Це віртуальна платформа для вчителів та учнів, яка містить 18 предметів для 5-11 класів. Передбачає відеоуроки, тести, матеріали для самопідготовки. Мета платформи — забезпечити рівний доступ до якісної шкільної освіти всіх учнів 5-11 класів.
Наразі на платформі вже є майже 200 уроків, щотижня довантажуватимуть близько 100 нових. Загальна кількість становитиме приблизно 800 уроків. Функціонал для вчителів з’явиться на платформі в січні.
За словами Сергія Шкарлета, виконувача обов’язки міністра освіти та науки України, актуальність створення національної освітньої платформи зумовлена не лише викликами, пов’язаними з поширенням Covid-19, а є стратегічною необхідністю забезпечення стійкості й якості навчального процесу та рівного доступу до знань для всіх учнів України незалежно від місця проживання та наявних ресурсів.
Вадим Карандій, директор Українського інституту розвитку освіти, зазначив, що платформа не буде обов’язковою для всіх шкіл. У МОН запевнили, що всі матеріали, розміщені на платформі, пройшли експертизу та відповідають державним освітнім стандартам.
Як писав «Міст», уперше проєкт «Всеукраїнська школа онлайн» в Україні запустили через тотальний карантин, запроваджений у зв’язку з епідемією коронавірусу. Однак тоді це були лише відеоуроки, які транслювали на YouTube-каналі МОН, а також на телевізійних каналах. Перші уроки «Всеукраїнської школи онлайн» містили багато помилок. Тоді освітнє відомство виправдовувалося, що це пов’язано з браком часу на експертну оцінку матеріалів.

Володимир Пиріг, Zaxid.net

До слова
В Українському клубі в Единбурзі (Шотландія) пропонують усім охочим приєднатися до віртуальних занять із української мови. Відповідним оголошенням клубу поділилося консульство України в Единбурзі. «Щосереди Олекса Курилюк люб’язно пропонує свій час для того, аби навчати нашу спільноту української мови. Ці уроки безкоштовні для громади. Ми розпочинаємо з основ. Якщо маєте бажання приєднатися до нас, пишіть на електронну пошту: edinburgh@augb.co.uk», — йдеться в оголошенні у Facebook. У клубі висловили вдячність п. Курилюку за його наполегливу працю та відданість у збереженні традиції викладання української для наступного покоління українців.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply