Новини для українців всього свту

Tuesday, Jan. 31, 2023

Медведчук озвучив бажання «володаря Кремля»

Автор:

|

Січень 30, 2019

|

Рубрика:

Медведчук озвучив бажання «володаря Кремля»

Віктор Медведчук

Віктор Медведчук, голова політради проросійської партії «Опозиційна платформа — за життя», заявив про необхідність створення «автономного реґіону Донбас» зі закріпленням цього статусу у Конституції України. Про це він заявив на першому з’їзді цієї партії.
Кума Путіна повідомив, домовленості щодо миру можуть бути досягнуті у чотирикутнику — Київ-Донецьк-Луганськ-Москва і додав, що пропонується внести відповідні зміни у Конституцію України і додав, що це нібито не суперечить мінським домовленостям та законодавству України. «Порошенко каже, що ключ від миру лежить у Кремлі. Він має рацію. Але на відміну від нього, ми не просто знаємо, де цей ключ, ми знаємо, де знаходяться двері, до яких пасує цей ключ», — наголосив він.
На цю заяву відреагувала Ірина Луценко, представник Президента у Верховній Раді України. «Перше —українська держава є унітарною. Ми розуміємо, що Медведчук озвучує «хотєлки» Путіна і це чітко сьогодні прозвучало у його виступі. Путін словами Медведчука сказав: «Хочу Донбас», так, як він захотів Крим. І вважає, що тимчасово окупований Крим — це уже їхній «собіратєль рускіх зємєль». Про що це свідчить? Медведчук на замовлення Путіна чітко розуміє, що їм треба вкинути ту автономію, через яку, можливо, він зможе керувати політичними процесами всередині України, — пояснила вона. — Це означає одне: Путіну не все одно, як відбудуться українські вибори і хто стане керівником держави. Путіну категорично не підходить цей очільник держави. У них стагнація, у них дуже серйозне падіння економіки. Путіну фізично незручно з Президентом Порошенком. І сьогодні прозвучали дуже гарні тези у нас на форумі, де професори та науковці сказали, що дипломатично і політично Порошенко переграв Путіна».

Євген Клен

До слова
За чотири роки міжнародні санкції проти РФ позбавили бюджет країни-аґресора серйозних коштів. Про це заявив Єгор Божок, голова служби зовнішньої розвідки України. «За останні чотири роки міжнародні санкції, які Путін називає «сміхотворними», позбавили російський бюджет 173 млрд USD. Не знаю, наскільки «сміхотворна» ця сума для Путіна, але, переконаний, що для пересічного росіянина це шалені гроші», — заявив він та уточнив, що це внутрішні підрахунки самого російського уряду станом на кінець 2018 року, які вони не афішують. Як писав «Міст», 21 грудня 2018-го Рада Європейського Союзу (ЄС) ухвалила рішення продовжити санкції проти РФ ще на півроку одноголосно за письмовою процедурою. Рішення продовжує обмеження ЄС на ведення бізнесу з російськими банківським, фінансовим та енергетичним секторами. Дія поточних обмежувальних заходів ЄС закінчувалася наприкінці січня ц. р.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply