Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 29, 2021

Марк Фейгін: Савченко повернеться в Україну на протязі місяця

Автор:

|

Березень 07, 2016

|

Рубрика:

Марк Фейгін: Савченко повернеться в Україну на протязі місяця

main

Адвокат наполягає, що це питання вже вирішено на рівні Кремля. Савченко буде обміняна на затриманих в Україні російських спецназівців Євгена Ерофеєва та Олександра Александрова.

Українська льотчиця та народний депутат Надія Савченко може повернутись в Україну в кінці березня.

Фейгін уточняє, що «непередбачені обставини ніхто не відміняв». Якщо в березні будуть послаблені деякі персональні санкції, то шанси на обмін виростуть.

Також повинен закінчитись суд над затриманими Євгеном Ерофеєвим та Олександром Александровим, які були затримані на території України.

Адвокат розповідає: «Наскільки я знаю, це не буде прямий обмін, бо не має для цього підстав. Просто Савченко відбуватиме покарання в Києві, а Ерофеєв та Александров у Москві».

Сама Савченко настроєна дуже категорично. Вона попередила, що не вважає за потрібним чекати на будь-який обмін. Це є не справедливо – одна невинна людина взамін двох винних, схоплених на злочині. Савченко чітко окреслила свою позицію: «Я не предмет торгу. Я невинна людина. Моя вина не доведена і доведена не буде. Тому ніяких обмінів! Ніяких торгів! Я чекати не буду!».

Нагадуємо, що Надія Савченко добровільно поїхала в зону АТО боротись з терористами. У червні 2014 року вона потрапила у полон до бойовиків на території Луганської області. І з відти була незаконно переправлена в Російську Федерацію.

Слідчий комітет РФ звинувачує Савченко у тому, що вона, нібито, допомагала у вбивстві двох і більше осіб, а також, незаконно перетнула кордон РФ.

Офіційний представник слідчого комітету Володимир Маркін заявив, що Савченко загрожує до 25 років позбавлення волі. Адже слідчі після долучення деяких матеріалів до справи перекваліфікували її в навмисне вбивство.

По даним адвокатів, Надії Савченко не могла бути причасна до загибелі журналістів, бо в цей момент уже перебувала в полоні. Сама підсудна говорить, що у цей час терористи вивезли її в Луганськ, а потім з мішком на голові в Красний Луч, а згодом в російське місто Богучар.

На знак протесту проти свавільного суду Надія Савченко оголосила голодування, яке відбувалось на протязі 83 днів. Бідна жінка схудла на 20 кілограм і дуже змарніла.

За термін проведений у російських ізоляторах тридцяти чотирьох річна Савченко стала народним депутатом України та депутатом ПАРЄ від України, а Президент Петро Порошенко нагородив льотчицю званням «Герой України». Мужність та наполегливість цієї тендітної жінки надихає мільйони українців.

Незламна українка заявила, що вийде з тюрми живою чи мертвою, але тільки на своїх умовах, щоб показати усьому світу, що Росію можна перемогти, якщо не боятись і бути непохитною. Про це вона написала у своєму листі-зверненні від 7 березня, який був запропонований громадськості.

Надія Савченко закликала всіх, хто може їй допомогти у звільненні, докласти максимум зусиль.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply