Новини для українців всього свту

Saturday, Jul. 24, 2021

Майже в два рази повинен зменшитись рівень бідності в Україні до 2020 року

Автор:

|

Березень 03, 2016

|

Рубрика:

Майже в два рази повинен зменшитись рівень бідності в Україні до 2020 року

main

Кабінет міністрів України на сьогоднішньому засіданні затвердив стратегію подолання бідності, яка передбачає скорочення майже в два рази (15%) до 2020 року рівня нестачі фінансів у населення.

Міністр соціальної політики Павло Розенко на засіданні заявив: «За результатами виконання цієї програми і стратегії подолання бідності, яка згодом буде розширена конкретними планами, рівень бідності за абсолютним критерієм, з нашої точки зору, в Україні буде зменшений з 28% до 15% у 2020 році». Він додав, що в результаті виконання стратегій рівень бідності серед працюючого населення скоротиться з 18,5% до 11%. При цьому рівень безробіття зменшиться до 9%.

Розенко наполягає на збільшенні адресної соціальної допомоги. Частина бідного населення, що підпадає під різні програми соціальної допомоги, збільшиться на протязі п’яти років з 55% до 65%. Міністр наголосив на проблемі збільшення рівня бідності у країні на протязі останніх чотирьох років. Найбільше обурило те, що ці показники збільшуються серед працюючого населення. Хоча цю проблему можна подолати при використанні мір соціально-економічної підтримки. Тут міністр наводить приклади міжнародної практики.

За словами міністра соціальної політики, стратегія фіксує основні напрямки роботи міністерства по подоланню бідності. Також вона була затверджена на саміті ООН в вересні 2015 року і є частиною програми адаптації українських законів до законів ЄС.

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply