Новини для українців всього свту

Saturday, Oct. 1, 2022

Любов до праці передалася від батька

Автор:

|

Вересень 06, 2022

|

Рубрика:

Любов до праці передалася від батька
Ірина Кобель

До сільських буднів вона звикла змалку. Ще школяркою разом із старшою сестрою возила тачкою гній, перекидала сіно, косила траву, доїла корову. Не цуралася такої роботи й ставши дорослою. Хоча працює медсестрою, але має на парафії чимале господарство. Зокрема, доглядає курей різних порід, бройлерних качок. Також є на обійсті чотири барани, собаки, кішки.
Багато часу і зусиль вимагає земля. На городі ростуть картопля, огірки, кілька видів салату, перець (солодкий і пекучий). Жінка навіть посадила баклажани, що вже сформували плоди. Під сонячними променями дозрівають помідори. Окремі грядки відведено для зеленних культур — базиліку, майорану та інших спецій, які господиня використовує при приготуванні всіляких страв.
Тому клопотів достатньо — доводиться регулярно полоти бур’яни, розпушувати ґрунт, підживлювати та поливати насадження. Не забуває ґаздиня і про квіти, які є окрасою подвір’я. Допомагають п. Ірині всі члени сім’ї — о. Олег, син-дев’ятикласник Дем’ян. Вільної хвилини підсобляє і старший син Борис, який навчається в семінарії.
Водночас літо — сезон закруток. Городину, що рясно вродила, їмость консервує на зиму — малосольні, квашені, мариновані огірки та помідори тощо. А ще любить власноруч готувати різноманітні модні зараз італійські соуси до макаронів. Звісно, їх можна придбати у крамниці, але свої — значно смачніші.
Як повідомляв «Міст», господинь запрошують на кулінарне шоу.

Ірина Дмитрів, «Високий Замок»

About Author

Meest-Online