Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Львів’янка стала найкращим візажистом

Автор:

|

Травень 31, 2012

|

Рубрика:

Львів’янка стала найкращим візажистом

Візажист-гример Ірина Черниш перемогла на чемпіонаті Європи з подіумного макіяжу. Дівчина брала участь у престижному міжнародному конкурсі в Санкт-Петербурзі. Конкурентами львів’янки були учасниці з європейських країн, однак саме роботу українки міжнародне журі оцінило найвищим балом.

Як розповідає Ірина, судді на конкурсі оцінювали все: починаючи від техніки й чистоти виконання макіяжу до епатажного одягу, який, до речі, демонструвала теж львів’янка — модель Юлія Бенцак.

«Упродовж 45 хвилин, які виділялися на конкурс, я мала створити подіумний макіяж. Він був технічно складним, із поєднанням різноманітних кольорів, які підкреслювали колір сукні моделі. Гадаю, макіяж зацікавив суддів тим, що в нього була незвичайна форма, що нагадувала очі й обриси метелика. Окрім цього, макіяж був оздоблений діамантовим камінням Сваровскі», — зазначила п. Черниш.

До конкурсу Ірина готувалася півроку, адже в її моделі мали оцінювати ще й зачіску, убрання, взуття та біжутерію. Тому над створенням образу українського «метелика» працювала ціла команда. Це — дизайнери Антоніна Василик і Христина Малець, суддя-перукар міжнародного класу Інна Пікуш, а також тренер української збірної з візажу Таїсія Васильєва. На чемпіонаті Європи Ірині Черниш присвоїли звання майстра з візажу міжнародного рівня. А вже 7 жовтня ц. р. вона разом зі своєю командою представлятиме Україну в Мілані, на чемпіонаті світу з візажу, перукарського мистецтва та нігтьового дизайну.

Дзвінка Сагайдак

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply