Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Львівські учні матимуть дипломи, визнані у ФРН

Автор:

|

Листопад 10, 2021

|

Рубрика:

Львівські учні матимуть дипломи, визнані у ФРН
Викладачі ліцею

Львівський ліцей ім. В. Симоненка отримав табличку, яка засвідчує зміну статусу начального закладу на DSD-школу. Тепер учні зможуть складати мовний диплом першого та другого рівнів. За словами Крістора Єґля, координатора шкіл DSD в Україні, учні ліцею успішно здали спеціальні екзамени, у зв’язку з чим вирішили долучити цю школу до програми Deutsches Sprachdiplom. «Нам дуже приємно, що ми тепер є школою DSD. Ми докладемо всіх зусиль, щоб наші учні показували гарні, міцні знання», — заявила Ярослава Скоропад, директорка ліцею.
В урочистому відкритті таблиці взяли участь Зоряна Довганик, начальниця управління освіти міста, та Євген Бойко, виконувач обов’язки директора Департаменту гуманітарної політики, який є випускником ліцею ім. В. Симоненка.
До мережі шкіл DSD, які надають можливість складати учням іспит на мовний диплом першого та другого рівнів ліцей долучився ще 2019 року, проте ситуація з розповсюдженням Covid-19 у світі не дозволяла урочисто відсвяткувати цю подію й оголосити про офіційну зміну статусу цього навчального закладу, який увійшов у мережу як 27-ма DSD-школа в Україні.
Міжнародна програма Deutsches Sprachdiplom готує учнів до складання іспиту на німецький мовний диплом II ступеню (рівень В2/С1), а з 2012-го ще і на німецький мовний диплом I ступеню (рівень А2/В1). Німецький мовний диплом, отриманий в Україні, підтверджує, що його власник має знання, що відповідають європейській системі оцінювання знань з мови і йому вже не потрібно здавати ніяких мовних іспитів, щоб навчатися у закладах вищої освіти Федеративної Республіки Німеччина (ФРН).
Як повідомляв «Міст», окупанти на сході України почали видавати дипломи РФ.

Данило Савка, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply