Новини для українців всього свту

Monday, Apr. 12, 2021

Львівська обласна рада заборонила російськомовну музику

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Львівська обласна рада заборонила російськомовну музику

На сесії Львівської обласної ради (ЛОР) минулого тижня депутати вдруге вирішили заборонити на території області російськомовний культурний продукт. Йдеться про відтворення будь-яких аудіовізуальних творів у розважальних закладах. Таке ж звернення вони прийняли на сесії ще 17 квітня ц. р.
18 вересня за схвалення «Мораторію на публічне використання російськомовного культурного продукту на території Львівської області» із 61 присутнього депутата 57 проголосували «за». Депутати вимагають заборонити відтворювати російську музику до закінчення війни. «Встановити мораторій на публічне використання російськомовного культурного продукту в будь-яких формах на території Львівської області до моменту повного припинення окупації території України», — вказано у документі.
Натомість Роман Ващук, посол Канади в Україні, розкритикував це рішення ЛОР і назвавши його упередженим і дискримінаційним. «Це просто дурниця. І я кажу це як діаспорний носій української мови та послідовний борець за позитивні дії щодо культурних продуктів цією мовою, а також за різноманіття», — заявив він.

Орися Шиян, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply