Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 8, 2022

Львів визнали найгіршим містом для життя

Автор:

|

Листопад 05, 2021

|

Рубрика:

Львів визнали найгіршим містом для життя
Нічний Львів

У рейтинґу найкомфортніших міст України Львів посів 15-те місце, поступившись усім іншим обласним центрам Заходу України за версією журналу «Фокус». Раніше Львів двічі ставав переможцем у цьому рейтинґу — 2009-го та 2016 року. До 2016-го Львів завжди був у першій п’ятірці за комфортом проживання, однак згодом ситуація змінилася. 2020 року Львів залишив десятку найкомфортніших міст України, посівши 12-ту сходинку, а тепер місто опустилося на 15-те місце.
Як свідчать дані «Фокусу», Львів суттєво поступається сусідам за співвідношенням вартості життя та рівня доходів. Зокрема, за середнім розміром заробітної плати Львів надалі випереджає інші обласні центри Західної України. Проте це відставання з роками стає меншим, і станом на 2021 рік за цим показником до Львова впритул наблизились Івано-Франківськ та Ужгород. Водночас за середньою вартістю продуктового кошика Львів посів третє місце в усій Україні, поступившись лише столиці та Маріуполю на Донеччині.
За вартістю квадратного метра житла в новобудові Львів посів четверте місце після Києва, Дніпра й Одеси. Водночас за середньою вартістю оренди квартири місто Лева вийшло на другу позицію, поступившись за рівнем цін лише столиці.
Водночас за співвідношенням резюме до кількості вакансій серед великих міст Заходу України столиця Галичини випередила Рівне та Чернівці й опинилася на рівні з Ужгородом і Тернополем. Щодо власної думки мешканців, то більшість львів’ян відзначили критичну ситуацію з транспортною системою у місті.
Як повідомляв «Міст», львів’янку визнали найгарнішою мамою.

Андріан Марчук, «Вголос»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply