Новини для українців всього свту

Friday, Sep. 30, 2022

Леонід Кравчук у важкому стані

Автор:

|

Липень 29, 2021

|

Рубрика:

Леонід Кравчук у важкому стані
Леонід Кравчук, голова української делегації в ТКГ

Леонід Кравчук, перший президент України і глава української делегації в Тристороння контактна група (ТКГ) із мирного врегулювання ситуації на сході України, вже майже місяць перебуває у реанімації. Про це повідомила Оксана Сибірцева, його помічниця. «Зараз приєднаний до апарата штучного дихання. Була дуже складна операція на серці. Ми самі мало знаємо подробиць. Знаємо тільки, що оперувати потрібно було терміново. З огляду на вік динаміка спостерігається повільна. Дуже повільна», — зазначила вона і додала, що лікарі від коментарів утримуються.
Спікерка не сказала, в якій лікарні перебуває п. Кравчук. Сказала тільки, що йому забезпечили весь необхідний медичний комплекс. «Контакт із Леонідом Макаровичем ми не можемо підтримувати. У реанімацію ніхто не має доступу. Він не розмовляє і ні з ким не спілкується. Ми всі віримо в краще», — поділилася вона.
В Офісі президента України й українській делегації в ТКГ його стан не коментують. Заявили тільки, що п. Кравчук відновлюється після операції, а заміну його на посаді наразі не розглядають. Нагадаємо, що Леонід Макарович не був присутній на урочистому засіданні Верховної Ради до 25-ї річниці прийняття Конституції.
Як повідомляв «Міст», Леонід Кравчук має свій план відновлення Донбасу.

Світлана Надтока, «Кореспондент»

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply