Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Лариса Ніцой влаштувала новий скандал через мову

Автор:

|

Жовтень 16, 2020

|

Рубрика:

Лариса Ніцой влаштувала новий скандал через мову
Лариса Ніцой

Українська письменниця Лариса Ніцой посварилася з касиркою супермаркету «Варус», що розташований на в’їзді до Києва. Вона влаштувала скандал, оскільки дівчина в магазині намагалася розмовляти з нею російською, ігноруючи прохання перейти на українську.
Касирка запитала письменницю, чому вона не може розмовляти російською, у відповідь почула: «Розумієте, у мене на війні загинули друзі. Ті, хто в них стріляли, розмовляли російською. Тому ви у мене асоціюєтеся з ворогом». «У Конституції ніде не написано, що Ви мене в магазині повинні обслуговувати російською, — зазначила п. Ніцой. — Ба більше того, в Україні діє закон про мову, в якому сказано, що в публічному просторі використовують українську мову. Тому закон на моєму боці. Якщо не вірите мені, я викличу поліцію і нехай вона вам пояснить».
Письменниця викликала адміністраторку і та звеліла касирці обслуговувати відвідувачів українською. Дівчина обурилася і додала, що вона з Владивостока і буде розмовляти так, як їй хочеться. «Вони і надалі беруть на роботу «упоротих» і «бєстолочєй». Їм усім разом байдужі наші почуття, травми, болі, наша історична правда і що у нас хтось там гине… Їм байдуже, що через ці тупі розмови і сварки ми не будуємо Україну. Ми не можемо впрягтися в одну упряж, щоб спільно йти до мети. До процвітання нашої країни. Їм на це плювати. Вони сліпі до наших страждань. Вони глухі до наших прохань. Ніяка наша любов, наші обійми, наші реверанси не допомагають. Це тільки шкодить. Наші прояви толерантності вони сприймають як нашу слабкість», — додала письменниця.
Як повідомляв «Міст», раніше Лариса Ніцой заявляла, що україномовні та російськомовні патріоти будують дві різні України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply