Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 28, 2022

Кількість абітурієнтів із тимчасово окупованих територій зростає

Автор:

|

Червень 27, 2021

|

Рубрика:

Кількість абітурієнтів із тимчасово окупованих територій зростає

Щороку кількість вступників із тимчасово окупованих територій до українських закладів вищої освіти (ЗВО) збільшується. Про це під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Освіта та наука» повідомив Сергій Шкарлет, міністр освіти та науки України. Він нагадав, що абітурієнти з тимчасово окупованих територій, які хочуть вступити в українські ЗВО, можуть звернутися до одного з центрів «Крим-Україна», «Донбас-Україна», які працюватимуть до 24 вересня 2021 року.
Також урядовець зауважив, що долучитися до навчання за українськими програмами школярі з тимчасово окупованих територій можуть за допомогою «Всеукраїнської школи онлайн». «Нею зараз користуються більше 110 країн світу, в т. ч. діти і вчителі з тимчасово окупованих територій», — запевнив він.
Вступники з тимчасово окупованих територій можуть звернутися до освітніх центрів, які функціонують на базі 166 ЗВО, підпорядкованих Міністерству освіти та науки (МОН), 14 закладів вищої та фахової вищої освіти, підпорядкованих Міністерству культури й інформаційної політики, 12 закладів вищої та фахової передвищої освіти, підпорядкованих Міністерству охорони здоров’я (МОЗ), і трьох закладів освіти, підпорядкованих Міністерству внутрішніх справ України.
Також на сайті МОН доступна покрокова інструкція для вступників із тимчасово окупованих територій для отримання документа про повну загальну середню освіту (свідоцтво/атестат) державного взірця та вступу за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна». 2020-го до ЗВО через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» вступили 2 026 осіб, 2019-го — 1 865, 2018-го — 1 776, 2017-го — 1 550, 2016 року — 1 008 осіб.
Раніше «Міст» розповідав про нові послуги для студентів та абітурієнтів із України в Канаді

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply