Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

«Кіборг», котрий боронив донецьке летовище, вивчився на педагога

Автор:

|

Червень 06, 2020

|

Рубрика:

«Кіборг», котрий боронив донецьке летовище, вивчився на педагога
Ігор Попович

Ігор Попович, оборонець Донецького аеропорту ім. С. Прокофьєва вивчився на педагога і зараз працює вчителем мистецтва в ліцеї Кропивницького. Аби не гаяти часу надаремно на карантині колишній військовий вирішив розмалювати стіни школи. Малюнками захотів потішити дітей, які незабаром повернуться у класи. До ініціативи долучилися й інші вчителі. Усім дуже хочеться, аби діти швидше повернулися до школи та зробили тут безліч селфі.
Колишній боєць 93-ї бригади у найскладніші перші місяці війни боронив донецьке летовище. Звідти привіз безліч вражаючих світлин і переконання, що війну за душі українців треба починати в запіллі. «Вибір не дуже великий: або знову на війну оборону тримати, або розпочинати цю оборону звідси, з дітей. Усі ці події, в моєму баченні, це недостатньо допрацьоване виховання дитяче», — каже він.
Після демобілізації колишній «кіборг» здобув педагогічну освіту та почав викладати мистецтво у школі. За його словами, дітей треба залучати до українського мистецького простору, який має стати зрозумілішим для школярів. «Він дуже ретельно готується до уроків, які проводить не просто, як малювання. Це справжнє мистецтво в усіх його проявах. Він сам захоплений і це захоплення дуже гарно вміє передати дітям», — розповіла Тетяна Чєкаліна, заступниця директора ліцею.

Олена Шворак, ТСН

Раніше «Міст» повідомляв, що звільнили Тараса Колодія, останнього «кіборга» Донецького аеропорту.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply