Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Історії американців, котрі навчаються в Україні

Автор:

|

Лютий 13, 2020

|

Рубрика:

Історії американців, котрі навчаються в Україні

Дедалі більше іноземців обирає для життя, навчання чи роботи Україну. Їх часто питають, чому покинули свою країну? Причин багато.

Брендон

25-річний Брендон Мартінес — із Сан-Франциско (штат Каліфорнія). Хлопець має неабиякі здібності до вивчення мов, добре розуміє їх півдесятка. Саме тому любить подорожувати за кордон, адже у США більшість людей розмовляють лише англійською або іспанською.
2016-го життя занесло його до України. Після військової служби в Америці Брендон вирішив стати добровольцем в Україні і боротися на передовій проти сепаратистів. Він швидко опанував українську мову. 2017 року, коли бої на фронті стали не такими інтенсивними й українська армія могла зайняти всі необхідні позиції, Брендон, як і інші іноземні добровольці, покинув передову. Та за цей час настільки зацікавився військово-повітряними силами, що вирішив стати пілотом.
Тепер навчається в Кіровоградській національній льотній академії. «В України достатньо досвіду, щоб добре навчати пілотів, — каже Брендон. — Я дуже радий, що маю можливість навчатися зі студентами з різних країн світу».
«Часом непрості погодні умови в Україні дуже допомагають у навчанні, бо можна набути великого досвіду роботи в різних кліматичних ситуаціях. Вартість навчання тут доволі розумна, тож можу здобути чудову освіту за значно менші гроші, ніж у США», — усміхається: парубок. Наостанок він зізнався, що міркує про життя в Україні й після закінчення льотної академії. Каже, що ця країна стала для нього рідною.

Робін

Робін — 23 роки, вона — з Вашинґтона (округ Колумбія). 2017-го дівчина познайомилася з українцем зі Львова, котрий працював у Сполучених Штатах за студентською програмою. Робін приїхала до України, бо закохалася в українця, а залишилася, бо закохалася в українську культуру.
Спершу вона приїжджала в Україну як туристка. Та потім, побачивши, які розвинені тут, порівняно із США, класичні види мистецтва, Робін вирішила, що хоче вчитися тут. Усе життя вона займалася танцями, тож в Україні вступила на програму для іноземних студентів до балетної школи в Києві. Юнка каже, що її викладачі — справжні професіонали.
«Я багато вчусь, — зазначає Робін. — І не лише танцювати, а й жити в чужій країні, яка дуже відрізняється від моєї». Вона додає, що відчуває невеликі труднощі через мовний бар’єр, але швидко вчиться. «Життя та навчання за межами зони комфорту, зустрічі з чудовими людьми в Україні підсилюють мою художню енергію», — каже дівчина, котра після завершення навчання хоче мандрувати світом як професійна танцюристка.

Рассел

44-річний Рассел Вокер із Лос-Анджелеса (штат Каліфорнія) кілька років працював у Парижі, вивчаючи індустрію моди. А перед цим — у Нью-Йорку та Голівуді, продюсуючи великобюджетні фільми. «В один момент я відчув, що мода в Парижі та Нью-Йорку стає однаковою, всюди панують схожі ідеї, — розповідає він. — Тож захотів знайти кардинально інший простір для творчості. І мені це вдалося. Я знайшов Західну Україну. Тут чоловіча мода дуже чоловіча, а жіноча — жіночна. На Заході тенденції інші (наприклад, серед жінок дуже популярні маскулінні образи)», — зізнається він.
Тепер Рассел навчається у приватному навчальному закладі у Львові, орієнтованому на екологічну моду. «Гадаю, що Україна переживає важливий період у модній індустрії», — вважає він і каже, що збагнути всі правила життя українського суспільства йому трохи важко. Однак хаос підтримує його творчу енергію на високому рівні. «І загалом, мені дуже імпонують українці», — зазначає парубок насамкінець.
Майкл Корніят, американець, котрий живе в Україні

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply