Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 26, 2021

Хто потрапив до галузевого рейтинґу найкращих ЗВО світу

Автор:

|

Квітень 05, 2021

|

Рубрика:

Хто потрапив до галузевого рейтинґу найкращих ЗВО світу
Київський національний університет ім. Тараса Шевченка

До рейтинґу 1 452 найкращих університетів світу 2021 року за галузями знань, який уклала глобальна аналітична аґенція в галузі вищої освіти QS Quacquarelli Symonds, потрапили чотири українські ЗВО. Це — Київський національний університет (КНУ) ім. Тараса Шевченка, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського», Харківський національний університет ім. Василя Каразіна та Національний університет «Львівська політехніка».
Зокрема, «Львівська політехніка» посіла такі позиції: 101-150 — Інженерні спеціальності в галузі нафти і газу; 551-600 — Комп’ютерні науки та інформаційні системи. КНУ ім. Тараса Шевченка бере участь у найбільшій кількості рейтинґів за спеціальностями, а «Львівська політехніка» займає найвищу позицію серед університетів України — 101-150 в рейтинґу кращих університетів з інженерних спеціальностей в галузі нафти та газу.
«Цього року кількість українських університетів в рейтинґах за спеціальностями збільшилася вдвічі: з двох до чотирьох. Важливо відзначити їхню участь у рейтинґах за спеціальностями, що вирізняються високим рівнем конкуренції, а саме: комп’ютерних наук та інформаційних систем, фізики й астрономії, а також інженерних спеціальностей в галузі нафти та газу», — розповів Бен Саутер, директор аналітичного центру QS.
Як повідомляв «Міст», в Ужгородському університеті дослідили генетику українців.

Наталія Шутка, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply