Новини для українців всього свту

Sunday, Jan. 23, 2022

Гроші на підтримку українців, котрі живуть в окупації

Автор:

|

Березень 09, 2021

|

Рубрика:

Гроші на підтримку українців, котрі живуть в окупації
Біл-борд із емблемою контррозвідки СБУ біля посольства РФ у Києві

Велика Британія виділить 168 тис. GBP на реалізацію проєкту з покращення життя українців в окупованому Криму. Про це йдеться у заяві Міністерства закордонних справ Об’єднаного Королівства з нагоди сьомої річниці незаконної окупації АРК. «З нагоди сьомої річниці незаконної анексії Велика Британія оголошує про фінансування нового проєкту з покращення доступу до життєво важливих послуг для українців, які проживають у Криму. Велика Британія внесе кошти у цей проєкт, який допоможе місцевій владі Херсонської області допомогти тим, хто намагається відвідати лікарні або подати документи на український паспорт», — зазначили дипломати.
У Лондоні також привітали міжнародну платформу щодо півострова, яка об’єднає міжнародну спільноту для підтримки повернення АРК Україні. «Росія намагається приховати свої порушення прав людини, перешкоджаючи доступу міжнародних спостерігачів до Криму. Але ми будемо тісно співпрацювати з Організації Об’єднаних Націй (ООН) і міжнародними партнерами, щоб забезпечити відповідальність Росії, — заявив Домінік Рааб, міністр закордонних справ Об’єднаного Королівства.
Також він закликав РФ негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів, котрих утримують в окупованій АРК та Росії. Міністр нагадав, що його країна вже внесла майже 700 тис. GBP у Моніторингову місію ООН із прав людини, яка здійснює моніторинг і документування порушень прав людини на півострові, а також надає експертизу з прав людини для просування права на справедливий суд для політичних в’язнів в окупованій АРК.
Як повідомляв «Міст», в Україні відзначили День спротиву окупації Криму.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply