Новини для українців всього свту

Sunday, Apr. 11, 2021

Гройсман і Парубій заступилися за Уляну Супрун

Автор:

|

Вересень 27, 2018

|

Рубрика:

Гройсман і Парубій заступилися за Уляну Супрун

Уляна Супрун

Володимир Гройсман, прем’єр-міністр, та Андрій Парубій, голова Верховної Ради України, вважають, що безкоштовні поради, які роздає Уляна Супрун, виконувач обов’язки міністра охорони здоров’я, у соціальних мережах, є корисними, але це не єдине, що вона робить.
Це стало відповіддю Олегу Ляшку, лідеру «Радикальної партії», котрий поскаржився, що д-р Супрун роздає українцям поради, замість того, щоб якісно лікувати. «Вона сказала,що пацієнтів треба перевозити вперед ногами. Раніше давала дуже корисні поради: перед сном, за 40 хвилин музику слухати, щоб розслабитися, потім очі масажувати, потім на холодному чоловікам радила сидіти, а хворим на горло дітям — їсти морозиво», — перелічив політик і спитав у глави уряду, чи не соромно йому за такого міністра охорони здоров’я.
«Чому ми не говоримо про те, що команда міністерства змінила систему державних закупівель і подолала корупція? Чому ми не говоримо про те, що на первинній ланці проведені титанічні, на мій погляд, зміни, які в середньотерміновій перспективі приведуть до цілком нової якості медицини?», — спитав він, своєю чергою і додав, що лікарні, які вже працюють за цією системою, отримують зовсім інше забезпечення, а лікарі, котрі мали зарплати в 6 тис. грн, зараз отримують 12-16 тис. грн.
Також п. Гройсман зазначив, що Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) запустило роботу Національної служби здоров’я, яка значно вища за якістю медицини. «Якщо спитаєте, чи припускаємося ми помилок, то це о так, але хочу підкреслити, що не все однозначно», — запевнив він прем’єр. — А що стосується порад, то гадаю, що безкоштовні поради кожен сприймає по-різному: комусь це подобається, комусь — ні».
А Андрій Парубій додав, що він активно користується цими порадами. «Уляна Супрун, яка проводить велику боротьбу з корупцією і сфері медицини, робить найбільшу послугу для українського суспільства й української медицини», — сказав він і додав, що вважає очільницю керівника МОЗ чесним міністром і закликав підтримувати її.

Яна Міланова, УП

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply