Новини для українців всього свту

Thursday, Sep. 29, 2022

«Холодна війна» між таксистами й пасажирами

Автор:

|

Вересень 19, 2013

|

Рубрика:

«Холодна війна» між таксистами й пасажирами

У Києві місцеві таксисти почали скаржитися на те, що кияни стали масово шахраювати. «Викликають одночасно кілька служб таксі. Зараз приїжджаєш до клієнта, а там уже стоїть три автівки. Людина виходить і сідає в ту машину, де тариф – менший», — розповів Олексій Назаров, водій таксі. 

Андрій Антонюк, голова правління Української таксомоторної асоціації, підтвердив, що така практика існує. На його думку, пасажири й таксисти зараз ведуть між собою «холодну війну».
«Адже є й нечесні таксисти, які не доїжджають за викликом, підбираючи більш вигідне замовлення дорогою», — каже п. Антонюк. Певний час існували навіть чорні списки недобросовісних клієнтів. У базу заносили тих, хто не оплатив поїздку, не вийшов, замовляв машину в різних службах або просто надто буйно поводився.
Але іноді таксисти все ж мстять містянам. «Наприклад, розміщують телефон замовника на сайті безкоштовних оголошень. Пишуть, що людина пропонує послуги інтимного масажного салону із сексуальними дівчатами всього за 100 грн», — розповів Андрій Антонюк.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply