Новини для українців всього свту

Wednesday, May. 25, 2022

Хлопчик віддав свої гроші на бронежилет

Автор:

|

Серпень 28, 2014

|

Рубрика:

Хлопчик віддав свої гроші на бронежилет

Тарас Кротько

Десятирічний львів’янин Тарас Кротько передав 1 300 грн на допомогу українській армії. Хлопчик збирав гроші на планшет, але зараз постановив віддати їх на закупівлю бронежилетів. Він приніс гроші в студію місцевої радіостанції, яка організувала кампанію зі збору коштів для бійців АТО.

Хлопчик залишив записку, у якій пояснив, що гроші йому подарували родичі в день народження, а він вирішив віддати їх на бронежилети для українських військових. «Ми трохи розгубилися, тому що він прийшов сюди зі скарбничкою, де ці гроші тримав, і сказав, що планшет — це не головне, і він може без нього обійтися, а солдат без бронежилета — загине. Якщо солдати будуть гинути, то не буде України, а якщо не буде України, яку він дуже любить, то йому нічого не треба. І сказав: «Слава Україні», — розповів Андрій Великий, ведучий радіостанції «Львівська хвиля». Записку Тарас попросив передати солдатові разом із бронежилетом.

Лист хлопчика

Цю історію в ефірі «Сніданку з 1+1» озвучив Руслан Сенічкин, і реакція глядачів не забарилася. На сторінці програми глядачка Ганна Коваль написала, що хоче подарувати хлопчику планшет. Журналісти, розчулені вчинком обох, радо зголосилася допомогти Ганні потішити Тарасика омріяним ґаджетом. Після цього аж 22 компанії виявили бажання купити для хлопчика планшет. Однак усіх випередив колектив «Львівської хвилі», який і зробив подарунок першим.

Володимир Рихліцький, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply