Новини для українців всього свту

Sunday, Jul. 25, 2021

Екс-міністр оборони України претендує на посаду губернатора Севастополя

Автор:

|

Березень 01, 2016

|

Рубрика:

main

Екс-міністр оборони України Павло Лебедєв впевнений, що російський президент Володимир Путін буде підтримати його кандидатуру на  виборах губернатора окупованого Севастополя.

Головним конкурентом нинішнього губернатора Сергія Меняйло стане колишній міністр оборони України в уряді Миколи Азарова Павло Лебедєв. Екс-чиновник переконаний, що саме його кандидатуру буде «просувати» Путін. В складній ситуації, яка склалася в Севастополі, Павло Лебедєв звинувачує “американських політтехнологів, які влаштували Майдан”.

«Я вважаю, що президент Росії Володимир Путін найближчим часом ухвалить правильне рішення», – заявив Лебедєв. Екс-міністр оборони України вважає, що з легкістю переможе Сергія Меняйло, адже в нього є головні важелі впливу – технології і гроші.

Павло Лебедєв добре відомий в Севастополі. Його фірми у 2009-2013 роках отримали прибережні ділянки на землях, які відносяться до природно-заповідного фонду міста. Будівництво курортних комплексів на цих територіях викликало активні протести севастопольців. В кінці 2015  року активісти Севастополя влаштували показову акцію збору коштів для Лебедєва. Таким чином громадськість окупованого Криму відповіла на новину про майбутній судовий процес між екс-чиновником і журналістами, які викрили аферу екс-міністра оборони України.

Нагадаємо, Павло Лебедєв був міністром оборони України з 24 грудня 2012 року по 27 лютого 2014 року. За рішенням Верховної Ради України був відправлений у відставку. Однак ще раніше, 21 лютого, залишив Київ, виїхавши в Севастополь. Згодом окупанти надали йому посаду в кримському відділенні «російського союзу промисловців і підприємців».

About Author

news-online

Comments are closed.

Leave A Reply