Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 4, 2022

Дивні білі плями на пляжі в Одесі

Автор:

|

Вересень 14, 2021

|

Рубрика:

Дивні білі плями на пляжі в Одесі
Купатися в такому неможливо

В акваторію одеського пляжу «Аркадія» під час зливи потрапили каналізаційні стоки і, ймовірно, скинули воду з басейнів. Про це повідомив Владислав Балинський, керівник громадської організації «Зелений лист». «Це відбувається вже давно, проте необхідні заходи не вживають. В Одесі пройшла злива — і на пляж вилилися відходи життєдіяльності людини», — розповів він.
Еколог додав, що під час дощів із території закладів із басейнами, зокрема, з розташованого в «Аркадії» великого аквапарку, в море часто зливають воду з хлористими речовинами. При попаданні цих речовин у морську воду, насичену органікою, утворюються хлорорганічні сполуки, які за певної високої концентрації починають пінитися. «Цю густу піну побачили люди і висловили здогади щодо її походження. Швидше за все, це результат поєднання хлорки з каналізаційними скидами. Хлорорганічні сполуки токсичні, летючі і випаровуються впродовж якогось часу. Тому зараз від них нічого не залишилося», — пояснив п. Балинський.
Водночас, за його словами, після зливи в «Аркадії» утворилися промоїни, які зараз заповнені в т. ч. каналізаційними стоками. У цих промоїнах купаються діти, на пляжі відчувається різкий неприємний запах.
Як повідомляв «Міст», в Австралії створили дзеркальний пляж.

Лариса Козова, УНІАН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply