Новини для українців всього свту

Thursday, Jul. 7, 2022

До 1 вересня школи мусять облаштувати укриття

Автор:

|

Червень 07, 2022

|

Рубрика:

До 1 вересня школи мусять облаштувати укриття
Заняття у школі № 93 м. Донецька проводять в укритті

З 1 вересня ц. р. всі львівські школярі Львова повернуться на навчання до своїх шкіл. За словами Андрія Садового, міського голови Львова, впродовж літніх місяців керівники навчальних закладів повинні облаштувати у школах укриття, де ховатимуться школярі та педагоги під час повітряних тривог. «Якщо школа має укриття, його треба довести до ладу. Якщо нема, треба знайти укриття поруч», — заявив він.
Проте мер не згадав, чому ці укриття не були доведені до ладу з початку навчального року, коли чи не щодня надходили повідомлення про можливі мінування шкіл. Тоді дітей виводили на вулицю і вони там очікували поки їх заберуть батьки.
Міський голова Львова зазначив, що зараз 107 шкіл є притулками для вимушено переміщених осіб. І всіх їх протягом трьох літніх місяців повинні переселити в інші помешкання, приміром, до модульних містечок. «Ми не складаємо списки тих осіб, які мають право на першочергове переселення. Хто перший звернувся, того і переселяємо», — пояснив він алгоритм поселення переселенців.
Як повідомляв «Міст», школярів кличуть на безкоштовні навчання.

Маріанна Попович, «Вголос»

About Author

Meest-Online