Новини для українців всього свту

Saturday, Apr. 17, 2021

Депутати зрізали паркан біля ВРУ

Автор:

|

Листопад 25, 2011

|

Рубрика:

Біля Верховної Ради України (ВРУ) кілька народних депутатів спиляли «болгаркою» дві секції паркану з боку Маріїнського палацу. Віктор Уколов, депутат від фракції БЮТ-«Батьківщина», зазначив, що нардепи спиляли цю огорожу, оскільки її встановлено незаконно.

«Якщо парламентська більшість хоче таку огорожу біля ВРУ, то вона має проголосувати за це, і тоді ми подивимося, хто прагне відгороджуватися від людей. Оскільки паркан є незаконним, то ми його й знесли, а міліція далі буде виконувати свою роботу — охороняти ВРУ», — зазначив пан Уколов.

Андрій Парубій, депутат від фракції «Наша Україна»—«Народна самооборона», який власноруч «болгаркою» зрізав металеві секції паркану, назвав цю акцію «символічною». За його словами, тепер через цей прохід до парламенту зможуть наблизитися люди, котрі приходять протестувати проти дій влади. Пан Парубій зауважив, що міліція не заважала народним обран­цям демонтувати паркан, після того як вони показали свої мандати. Працівники охорони біля ВРУ на запитання журналістів, чому вони не втручаються в ситуацію, відповіли, що не можуть перешкоджати діям народних депутатів, бо ті є недоторканними.

Як писав «Міст», двометровий паркан було встановлено біля будівлі ВРУ на початку жовтня ц. р. Володимир Литвин, голова парламенту, заявляв, що Верховна Рада не має жодного стосунку до встановлення огорожі. Тим часом паркан кілька разів зносили учасники акцій протесту проти скасування пільг. Зокрема, 3 листопада ц. р. біля ВРУ учасники акції, зламавши металеву огорожу, увірвалися на подвір’я парламенту, після чого їх почали відтісняти бійці спецпідрозділів міліції. 12 листопада паркан укріпили бетоном.

Виявляється, паркан біля Верховної Ради встановило Печерське управління зелених насаджень (УЗН). Про це повідомив Олександр Мазурчак, заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) із питань житлово-комунального господарства. «Так, ми все з’ясували. Паркан цей потрібен для збереження Маріїнського парку. У всьому світі — у Відні, Санкт-Петербурзі — парки мають огородження. Це — нормальне явище», — зазначив чиновник.

«Парк обслуговується Печерським УЗН. Паркан є частиною скверу. Цей парк надалі буде обгороджений з усіх боків. Ми плануємо захистити всі міські парки», — розповів заступник голови КМДА.

Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply