Новини для українців всього свту

Wednesday, Jun. 16, 2021

Чому учні ненавидять уроки фізкультури

Автор:

|

Жовтень 01, 2015

|

Рубрика:

Чому учні ненавидять уроки фізкультури

Чверть школярів по всій Україні мріє, щоб фізкультуру скасували назавжди. Так полічили науковці й кажуть, що по місту Києву кількість таких фізкультуро-ненависників досягла 50 %. Причому, чим старші школярі, тим менше вони визнають фізкультуру за предмет.
Педіатри та гігієністи кажуть, що дітей не обдуриш. Бо більшість уроків проводять із порушеннями, і замість здоров’я нагороджують дитину новими недугами. За останніми даними, в середньому на одного вчителя фізкультури в школах припадає близько 200 учнів. Серед них 150 — з порушеннями постави, 130 — з хронічними захворюваннями та 90 — із нервово-психічними відхиленнями. Усім їм потрібна особлива, лікувальна фізкультура, яка б відновлювала, а не добивала. Адже дітям, наприклад, із порушеннями постави та серцевими хворобами протипоказані стрибки. При цьому практика купівлі медичних довідок стала вже повсюдною, їх можна придбати не криючись, навіть в Інтернеті. Хто з дітей насправді чим хворіє — точно невідомо, та й розбиратися вчителю ніколи.
Учені продовжують наполягати на скасуванні будь-яких нормативів та оцінок, частковій заміні уроків фізкультури танцями, тенісом, плаванням, бойовими мистецтвами, і лише в такому випадку фізкультура стане справді оздоровленням. Більше того, саме батьки можуть ініціювати такі зміни — для початку чесно пройти з дитиною огляд у лікарів і дізнатися всі справжні проблеми зі здоров’ям. Відштовхуючись від цього, принаймні, один із трьох уроків фізкультури на тиждень може бути відданий під альтернативні, корисні саме для цього класу заняття.

Галина Сергеєва, ТСН

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply