Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 27, 2021

Будинок для бійців АТО збудували коштом міського бюджету Львова

Автор:

|

Лютий 08, 2018

|

Рубрика:

Будинок для бійців АТО збудували коштом міського бюджету Львова

Нещодавно Андрій Садовий, міський голова Львова, вручив 42-м родинам учасників антитерористичної операції (АТО) ордери про право власності на квартири у новобудові на вул. Під Голоском і ключі від цих помешкань. Львів — перше і наразі єдине місто в Україні, яке власним коштом збудувало житло для ветеранів АТО. В перспективі ще три такі ж будинки, проте вони будуть кооперативні.
Квартири у новобудові на вул. Під Голоском отримали учасники АТО, котрі мали статус сироти, або були позбавлені батьківської опіки, бійці з І або ІІ групами інвалідності та сім’ї загиблих бійців АТО. «Важко говорити у моменти, коли перед тобою люди, які віддали найдорожче, що в них було у житті — своїх рідних, люди, які, не маючи тата і мами, пішли на війну, аби захищати свою державу. Тому обов’язок громади дбати про тих, кому найважче. Як тільки почалася війна, ми заклали капсулу під будівництво будинку на 53 квартири. Він уже зданий в експлуатацію і 42 сім’ї отримали ці квартири. Ми ще маємо резерв — 11 квартир для тих родин, де є найскладніші ситуації», — розповів п. Садовий.
Квартири на перших поверхах запропонували людям, котрі мають інвалідність і людям похилого віку. Всі інші отримали їх методом жеребкування — тягнули конверти, в яких вказані номери квартир. Як повідомили у Львівській міській раді,вусі квартири поштукатурені та зі зробленими стяжками підлог, до них підведені всі мережі та встановлено всі лічильники. У кожній квартирі змонтовано вхідні двері та котли для індивідуального опалення.
«Велике дякую тим людям, які поклали своє здоров’я для того, щоб зробити для нас цей подарунок. Для нас це дуже-дуже важливо і жаль, що зараз з нами немає тих, хто міг би заслужено отримати ключ. Слава Україні!», — втішився Степан Косик, власник однієї з квартир, котрий унаслідок поранення в зоні АТО отримав ІІ групу інвалідності.

Юлія Лавришин, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply