Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 28, 2023

Буде перша в Україні школа, надрукована на 3D-принтері

Автор:

|

Грудень 19, 2022

|

Рубрика:

Буде перша в Україні школа, надрукована на 3D-принтері
Ось як виглядатиме школа

У Львові зведуть першу в Україні школу, збудовану за технологією 3D-друку. «Буде весна. І буде будівництво. Тішимось своїм планам на наступний рік. Серед них є робота над першою в Україні школою, створеною за технологіями 3D-друк будівництва», — йдеться в повідомленні архітектурної майстерні Balbek Bureau.
Будівництво львівської школи за інноваційними технологіями — ініціатива гуманітарного фонду Team4UA. Робота над проєктом мала стартувати у жовтні, проте через масовані обстріли українських міст прибуття 3D-принтера й іноземних фахівців, які з ним працюють, вирішили перенести на 2023 рік.
На друк одноповерхової будівлі знадобиться приблизно місяць. Початок запланували на перші весняні теплі дні, сприятливі для робіт із бетоном. 99 % матеріалів, які використають у будівництві, будуть локального походження. «І хоч зараз львівські школи турбують дзвінки про замінування та перебої з електропостачанням, навчання триватиме, і воно буде інноваційним, сталим, прогресивним. Мріємо ділитися з вами першими фото in progress», — додали архітектори.
Як повідомляв «Міст», перископи для військових друкують на 3D-принтерах.

About Author

Meest-Online